Kom in de Kas op 5 en 6 april: een kijkje achter het kasglas!
Kom in de Kas! Op zaterdag 5 en zondag 6 april krijg je de unieke kans om op kasbezoek te gaan bij verschillende glastuinders door heel Nederland. Telers van planten, bloemen, groenten en fruit delen op deze dagen graag hun trots: de teelt van verse, smakelijke, mooie en gezonde producten waar ook jij dagelijks van geniet.

Groene liefde
De 47ste editie van Kom in de Kas staat in het teken van liefde. En niet zomaar liefde... Groene liefde! Groene liefde voor elkaar, voor de sector, voor de kwekers en voor de producten uit de kas. Tijdens Kom in de Kas openen zo'n 110 glastuinders door heel Nederland hun deuren voor publiek. Een mooi moment om te komen zien, ruiken, proeven en ervaren wat er allemaal gebeurt achter het kasglas. En om te ontdekken hoe kwekers omgaan met thema's als efficiëntie, duurzaamheid, techniek en innovatie. Je kunt zelf kiezen wat voor soort kas je wilt bezoeken: bloemen, planten, fruit of groenten. Het enige wat je hoeft te doen is een kweker of tuinder in de buurt zoeken. Bekijk goed op welke dag de schuifpui open staat, want niet alle kassen doen op beide dagen mee. Meer informatie vind je op de website van Kom in de Kas.
Kom in de Kas & Bloemenbureau Holland
Als trotse partner besteden wij volop aandacht aan Kom in de Kas en zetten wij ons in om de innovatieve kracht van de sector te laten zien. In aanloop naar het event zorgen we voor extra zichtbaarheid van de sector in de landelijke media. Zo verschijnen er op 29 maart interviews in het AD en TROUW met Kalanchoe-kweker VILOSA uit 's-Gravenzande en Santini-kweker Van Helvoort Chrysanten uit Bommelerwaard. Beide kwekers vertellen over de innovaties binnen hun bedrijf, verduurzaming en visie op de toekomst. Ook brengen wij het evenement extra onder de aandacht via onze kanalen Mooiwatbloemendoen.nl en Mooiwatplantendoen.nl, met een videoboodschap vanuit de kassen van Vireõ Plant Sales en Dutch Lily Masters.
Kom in de Kas is een prachtige kans om de sector op een positieve manier onder de aandacht te brengen en een breed publiek te betrekken bij de toekomst van de glastuinbouw. Bloemenbureau Holland draagt hier graag aan bij!